Polska, trojak, 1536

Polska, trojak, 1536

Polska, trojak, 1536

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 21:17:20
187094
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, trojak, 1536, Gdańsk, popiersie króla z wąską głową, końcówka na awersie TO PRVSSI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna na monecie
Literatura: Iger G.36.2.j (R1), CNG 70.I.d

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 641

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  520 zł
4)  500 zł
5)  360 zł
6)  330 zł
7)  320 zł
8)  310 zł
9)  300 zł
10)  300 zł
11)  270 zł
12)  260 zł
13)  250 zł
14)  240 zł