Polska, trojak, 1537

Polska, trojak, 1537

Polska, trojak, 1537

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 21:17:00
191505
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, trojak, 1537, Elbląg, rzadka końcówka legendy rewersu ELBIN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, lekko pogięty, rzadki
Literatura: CNCE 208 (R3), H.-Cz. 4881, Iger E.37.1.a (R3), Pfau 94

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 697

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  860 zł
4)  580 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  195 zł
8)  190 zł
9)  185 zł
10)  180 zł