Zakon Krzyżacki, brakteat, 1416-1460

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 21:10:00
191887
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, 1416-1460, Krzyż grecki o ramionach rozszerzanych i rozszczepionych na końcach
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.5 mm, 0.25 g
Literatura: BRP Prusy T18.2, W. 219, Vossberg 58

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 198

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  48 zł