Celtowie Wschodni, moneta typu kleinsilber

Rozpoczęcie: 02-12-2019 18:00
Zakończenie: 12-12-2019 21:02:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 21:02:00
191904
Opis: Celtowie Wschodni, moneta typu kleinsilber, typ Kapostaler?, Aw: Stylizowana głowa w prawo?, Rw: Koń w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 7.9 mm, 0.26 g, ciemna patyna

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 178