Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 5 dolarów, 1907

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 20:50:40
191169
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Legal Tender Note, 5 dolarów, 1907, seria K94957822, czerwona pieczęć, podpisy: Speelman i White
Stan zachowania: V/VI, Good / Very Good
Dodatkowe informacje: małe ubytki papieru, złamania, zabrudzone z prawej strony
Literatura: Friedberg 91

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 321

1)  135 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  80 zł
5)  75 zł