Polska, 100 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 20:26:40
191862
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria D 123456 / D 789000, niebieskie dwukrotnie przekreślenie i poziomo “SPECIMEN”
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji, zmarszczony papier, ale bardzo rzadkie
Literatura: Lucow 1290 (R6), Miłczak 139Wa

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 147

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  640 zł
4)  420 zł
5)  310 zł
6)  250 zł
7)  195 zł
8)  190 zł
9)  185 zł