Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 20:20:40
191936
Opis: Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Asygnaty kontrybucyjne miasta Warszawy, świadectwo wykonania obowiązku kontrybucyjnego na kwotę 30 złotych, 1944, bez oznaczenia serii, numeracja 312675, kwit niewypełniony i bez pieczęci
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania i ugięcia papieru
Literatura: Lucow 957 (R3)

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 245

1)  135 zł
2)  130 zł