Polska, 5 złotych, 2.01.1930

Polska, 5 złotych, 2.01.1930

Polska, 5 złotych, 2.01.1930

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 20:13:00
191829
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 5 złotych, 2.01.1930, seria D, numeracja 5608905
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, ślady po złamaniach papieru
Literatura: Lucow 658 (R1), Miłczak 71a

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 170

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  46 zł