wydawnictwa polskie, Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polo..

Rozpoczęcie: 02-12-2019 18:00
Zakończenie: 12-12-2019 20:03:00
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna:
91893
Opis: wydawnictwa polskie, Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, tomy 1-5 /reprint/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 2272 str., 29 tablic, przedruk wydania z lat 1871- 1916, oprawa kartonowa

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 41