wydawnictwa polskie, Wojciech Kobyliński - Jan Paweł II na monetach i medalach świata. Z kolekc..

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 20:02:40
91892
Opis: wydawnictwa polskie, Wojciech Kobyliński - Jan Paweł II na monetach i medalach świata. Z kolekcji Wojciecha Grabowskiego z Londynu., Warszawa 2006
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 347 stron formatu B5, oprawa miękka kartonowa, katalog wystawy na Zamku Królewskim, 1624 medale, każdy z fotografiami + 558 monet bez ilustracji

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 105

1)  24 zł