wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie- Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, ..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 360 zł
91890
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie- Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom V 1944-1955, Warszawa 2010
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 strony, twarda oprawa, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, duży format, świetne ilustracje, twarda oprawa z obwolutą

Cena aktualna: 360 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 37

1)  360 zł