wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie- Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, ..

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 20:02:20
91890
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie- Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom V 1944-1955, Warszawa 2010
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 strony, twarda oprawa, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, duży format, świetne ilustracje, twarda oprawa z obwolutą

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 164

1)  370 zł
2)  360 zł