wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow,..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 780 zł
91889
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom I (1794-1866), Warszawa 2000
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 282 strony + dołączona wkładka, twarda oprawa ze złoceniami i obwolutą, format A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 1. części największego zbioru banknotów polskich, pięknie zachowane

Cena aktualna: 780 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 57

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  740 zł
4)  720 zł