wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow,..

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 20:02:00
91889
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom I (1794-1866), Warszawa 2000
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 282 strony + dołączona wkładka, twarda oprawa ze złoceniami i obwolutą, format A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 1. części największego zbioru banknotów polskich, pięknie zachowane

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 241

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 050 zł
4)  1 000 zł
5)  820 zł
6)  760 zł
7)  740 zł
8)  720 zł