wydawnictwa polskie, Roczniki Towarzystwa Warszawskiego Przyjacioł Nauk: tom piąty, Warszawa 1808

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 20:01:40
191725
Opis: wydawnictwa polskie, Roczniki Towarzystwa Warszawskiego Przyjacioł Nauk: tom piąty, Warszawa 1808
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: oprawa twarda marmurkowa, 554 strony, zagięcia rogów stron, okładka lekko przetarta, nieczytelne stemple biblioteczne, dość ładnie zachowane, jak na swój wiek, opracowanie traktujące o historii i mennictwie rzymskim

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 197

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  420 zł