wydawnictwa polskie, Roczniki Towarzystwa Warszawskiego Przyjacioł Nauk: tom piąty, Warszawa 1808

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 420 zł
191725
Opis: wydawnictwa polskie, Roczniki Towarzystwa Warszawskiego Przyjacioł Nauk: tom piąty, Warszawa 1808
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: oprawa twarda marmurkowa, 554 strony, zagięcia rogów stron, okładka lekko przetarta, nieczytelne stemple biblioteczne, dość ładnie zachowane, jak na swój wiek, opracowanie traktujące o historii i mennictwie rzymskim

Cena aktualna: 420 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 67

1)  420 zł