wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz - Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 800 zł
91888
Opis: wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz - Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 330 stron formatu B5, oprawa twarda, pierwsza pozycja katalogująca wszystkie polskie monety trzygroszowe, obejmująca emisje od czasów Zygmunta I Starego do XIX wieku, wraz z emisjami lennymi i Księstw Śląskich, w pracy skatalogowano 740 podstawowych typów monet, a licząc z odmianami ujęto ich ponad 2.000, każdy z typów przedstawiony jest na zdjęciu, często w kilku odmianach, rzadkość

Cena aktualna: 800 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 20
Ilość odsłon: 573

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  740 zł
4)  620 zł
5)  450 zł
6)  220 zł
7)  210 zł
8)  200 zł
9)  180 zł
10)  150 zł
11)  140 zł
12)  130 zł
13)  120 zł