wydawnictwa polskie, Eugeniusz Mrowiński - Mennictwo śląskie w okresie habsburskim 1526-1740, Warszawa 1983

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 20:01:00
191704
Opis: wydawnictwa polskie, Eugeniusz Mrowiński - Mennictwo śląskie w okresie habsburskim 1526-1740, Warszawa 1983
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 79 stron + 15 tablic z rysunkami monet, format A6, oprawa kartonowa, bardzo ładnie zachowane, bez wyraźnych śladów użytkowania

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 167

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  26 zł
4)  18 zł
5)  14 zł
6)  12 zł