wydawnictwa polskie, Eugeniusz Mrowiński - Mennictwo śląskie w okresie habsburskim 1526-1740, Warszawa 1983

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 12 zł
191704
Opis: wydawnictwa polskie, Eugeniusz Mrowiński - Mennictwo śląskie w okresie habsburskim 1526-1740, Warszawa 1983
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 79 stron + 15 tablic z rysunkami monet, format A6, oprawa kartonowa, bardzo ładnie zachowane, bez wyraźnych śladów użytkowania

Cena aktualna: 12 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 25

1)  12 zł