wydawnictwa polskie, Ferdynand Friedensburg - Monety śląskie średniowiecza, Tablice (I-XLVI), Warszawa 1968 (reprint PTAiN)

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 44 zł
191703
Opis: wydawnictwa polskie, Ferdynand Friedensburg - Monety śląskie średniowiecza, Tablice (I-XLVI), Warszawa 1968 (reprint PTAiN)
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 19 stron i 46 tablic formatu A5, oprawa kartonowa, polskie wydanie tablic z pracy Friedensburga wraz z proponowaną atrybucją, bardzo ładnie zachowane, bez wyraźnych śladów użytkowania

Cena aktualna: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 52

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  36 zł