wydawnictwa polskie, Ferdynand Friedensburg - Monety śląskie średniowiecza, Tablice (I-XLVI), Warszawa 1968 (reprint PTAiN)

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 20:00:40
191703
Opis: wydawnictwa polskie, Ferdynand Friedensburg - Monety śląskie średniowiecza, Tablice (I-XLVI), Warszawa 1968 (reprint PTAiN)
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 19 stron i 46 tablic formatu A5, oprawa kartonowa, polskie wydanie tablic z pracy Friedensburga wraz z proponowaną atrybucją, bardzo ładnie zachowane, bez wyraźnych śladów użytkowania

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 187

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  42 zł
5)  40 zł
6)  36 zł