wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; III wydanie; Kraków 1981

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2019 20:00:20
191337
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; III wydanie; Kraków 1981
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką, lekko zagięte rogi okładki, delikanie porozdzierana obwoluta

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 932

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  55 zł
4)  32 zł