wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; III wydanie; Kraków 1981

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 60 zł
191337
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; III wydanie; Kraków 1981
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką, lekko zagięte rogi okładki, delikanie porozdzierana obwoluta

Cena aktualna: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 87

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  32 zł