Polska, medal na X-lecie Odzyskania Wolności, 1928

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:25:20
191244
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na X-lecie Odzyskania Wolności, 1928, Warszawa, Aw: Orzeł z cyfrą X na piersi, wokół NA DZIESIĘCIOLECIE ODZYSKANIA WOLNOŚCI 1918-1928; Rw: Polonia z kagankiem w dłoni odrzucająca miecz, na stopniu sygnatura T.BREYER, na obrzeżu znak mennicy i punca srebra, medal w oryginalnym pudełku Mennicy Państwowej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 55.1 mm, 83.43 g
Literatura: Strzałkowski 598 (R)

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 330

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  700 zł
4)  460 zł
5)  320 zł
6)  290 zł
7)  280 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  250 zł
11)  240 zł