Polska, medal na 200-lecie Odsieczy Wiedeńskiej, 1883

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:23:00
191221
Opis: Polska - XIX wiek, medal na 200-lecie Odsieczy Wiedeńskiej, 1883, Aw: Popiersie króla w wieńcu laurowym w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura NAKŁ. M. KURNATOWSKI, JAN III SOBIESKI KRÓL POLSKI * NIEMCY ZBAWIŁ * POLSKĘ WSŁAWIŁ, Rw: Tarcza herbowa i napis DWÓCHSETLETNIA ROCZNICA - OSWOBODZENIA WIEDNIA - 12 WRZEŚ - 1883
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 37.8 mm, 27.24 g, patyna, medal lekko czyszczony
Literatura: H-Cz. 9992 (podobne)

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 438

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  260 zł
4)  195 zł
5)  185 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  150 zł
9)  145 zł
10)  135 zł
11)  130 zł
12)  125 zł