Polska, medal nagrodowy, 1874

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, medal nagrodowy, 1874

Polska, medal nagrodowy, 1874

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:22:40
191201
Opis: Polska - zabór pruski, medal nagrodowy, 1874, Aw: Głowa Wilhelma w prawo, na odcięciu sygnatura C SCHNITZSPAHN FEC, WILHELM DEUTSCHER KAISER KOENIG VON PREUSSEN, Rw: Wieniec wewnątrz którego DER / SCHÜTZENKÖNIG / DER / SCHÜTZENGILDE / ZU / WRESCHEN / AM 31. MAI 1874 / FRANZ / BEDNAROWICZ, medal nagrodowy bractwa strzeleckiego we Wrześni
Stan zachowania: III+/III-,
Dodatkowe informacje: srebro, 41.7 mm, 27.64 g, ciemny osad na awersie

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 323

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  90 zł
4)  60 zł
5)  48 zł