Rosja, medalik religijny z uszkiem

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:21:20
191370
Opis: Rosja, medalik religijny z uszkiem, Aw: Półpostać świętego na wprost, na dole nabity imiennik i punca srebro, ОБР. CB. IOЛСОФЛ ЕП. БЬЛГ, Rw: Postać świętego z księgą, na wprost, СВ. ИИКОЛОИ МИРЛ Ч
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.6 x 27.4 mm, 1.49 g

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 261

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  40 zł
6)  32 zł