Rosja, medal na pamiątkę 100. rocznicy powstania regimentu kozaków i regimentu atamańskiego, 1875

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:19:40
191245
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, medal na pamiątkę 100. rocznicy powstania regimentu kozaków i regimentu atamańskiego, 1875, Aw: Popiersia Katarzyny II i Aleksandra II w lewo, ЛЕИПЦИГЬ ФЕРЬ-ШАМПЕНУАЗЬ ВАРШАВА - ЧЕСТЬЮ, СЛАВОЮ, ВБРОЮ, ПРАВДОЮ И ЛЮБОВЬЮ, z boków w otoku 1775 - 1875, Rw: W wieńcu monogramy Katarzyny II i Aleksandra II przepasane wstęgą, ВЬ ПАМАТЬ СТОЛБТНАГО ЮБИЛЕА / Л. ГВ. КАЗАЧЬАГО ПОЛКА ЕГО ВЕЛИЧЕСТВА / И Л. ГВ. АТАМАНСКАГО ЕГО ВЫСОЧЕСТВА / НАСЛБДНИКА ЦЕСАРЕВИЧА / ПОЛКОВЬ.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 71.4 mm, 173.49 g, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Diakov 817.1 (R1)

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 287

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  190 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  115 zł
7)  80 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł