Niemcy, medal nagrodowy, 1937 (?)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:19:00
191203
Opis: Niemcy - III Rzesza 1933-1945, medal nagrodowy, 1937 (?), Aw: Tarcza herbowa, nizej wygrawerowane 1. Ritter 1934, Rw: Wieniec, wewnątrz którego atrybuty strzeleckie, wyżej EINIG UND TREU, na dole sygnatura G. LOOS
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 39.6 mm, 21.52 g

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 313

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  38 zł
5)  36 zł