Niemcy, medal nagrodowy, 1936

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Niemcy, medal nagrodowy, 1936

Niemcy, medal nagrodowy, 1936

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:18:40
191215
Opis: Niemcy - III Rzesza 1933-1945, medal nagrodowy, 1936, Aw: Herb pruskiej prowincji Śląska, niżej sygnatura OERTEL BERLIN, LANDEASFACHGRUPPE SCHLESIEN - AUSSTELLUNGSGEFLÜGELZÜCHTER, Rw: Gałęzie, na których ptaki, wewnątrz FÜR VERDIENSTVOLLE LEISTUNGEN HIRSCHBERG 1936, na obrzeżu nabite SILBER 990, medal nagrodowy przyznany w Jeleniej Górze
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 39.6 mm, 23.53 g, delikatna patyna, drobne uszkodzenia krawędzi

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 223

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  80 zł
7)  60 zł