Niemcy, odznaka nagrodowa, 1932

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:18:00
191253
Opis: Niemcy - Repubika Weimarska 1918-1933, odznaka nagrodowa, 1932, Krzyż, w kątach którego wieniec, w medalionie herb Kwidzyna w wieńcu z liści dębowych, wokół SCHÜTZENGILDE "WINRICH VON KNIPRODE" - MARIENWERDER, na stronie odwrotnej wygrawerowane 19. Westpr. / Bundessch. Marienwerder 1932 / Gildeschießen / 1., niżej punca srebra
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 67.2 x 67.3 mm, 43.90 g, urwane uszko, minimalnie gięta

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 329

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  430 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  60 zł