Niemcy, medal na 450. rocznicę odbudowy Dworu Artusa, 1931

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:17:40
191251
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, medal na 450. rocznicę odbudowy Dworu Artusa, 1931, Gdańsk, Aw: Widok wnętrza Dworu Artusa, na dole sygnatura BUCHNOLZ, 450 JÄHRIGES BESTEHEN - DER ARTUSBRÜDERSCHATEN DANZIGS, Rw: Krzyż, na środku którego herb Gdańska, w kątach trzy korony, św. Krzysztof, zamek w Malborku, czterech rycerzy na jednym koniu, u góry krzyża 1481, na dole 2.-12. / 1931, na obrzeżu nabite SILBER 1000 i STUMPF & SOHN / DANZIG i wygrawerowane A. Russau 1931
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 60.6 mm, 82.02 g, dolutowane trzy uszka

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 326

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  520 zł
4)  500 zł
5)  420 zł
6)  190 zł
7)  175 zł
8)  150 zł
9)  140 zł
10)  135 zł
11)  130 zł
12)  125 zł