Niemcy, medal pamiątkowy, 1909

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:15:20
191204
Opis: Niemcy - Wilhelm II 1888-1918, medal pamiątkowy, 1909, Aw: Pomnik Bismarcka w Hamburgu, z boków herby Niemiec i Hamburga, SECHZEHNES - DEUTSCHES - BUNDES - SCHIESSEN, Rw: Kozioł w lewo, FREIE VND HANSE STADT HAMBVRG 1909 - 11.-18. JVLI, na obrzeżu punca srebra, przylutowane trzy uszka do zamocowania łańcucha
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 40.6 mm, 25.79 g, zacięcia i uderzenia krawędzi

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 207

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  50 zł
4)  30 zł