Wielka Brytania, medalik religijny z uszkiem, XIX w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:13:20
191226
Opis: Wielka Brytania, medalik religijny z uszkiem, XIX w., Maryja stojąca na wprost, O MARY CONCIEVED WITHOUT SIN / PRAY FOR US WHO HAVE - RECOURSE TO THEE, na stronie odwrotnej Serce Jezusa, COR MEUM JUNGATUR VOBIS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 34.5 mm, 12.75 g, medalik czyszczony, zacięcia krawedzi

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 427

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  26 zł
4)  24 zł