Niemcy, medal pamiątkowy na 50-lecie służby głównego chirurga J. Chr. Antona Thedena, 1787

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:13:00
191230
Opis: Niemcy - Prusy - Fryderyk Wilhelm II 1786-1797, medal pamiątkowy na 50-lecie służby głównego chirurga J. Chr. Antona Thedena, 1787, Aw: Półpostać w prawo, niżej sygnatura F.LOOS, IOH: CHR: ANT: THEDEN ERSTER K: PR: GEN: CHIRURGUS, Rw: W wieńcu: DER HEER / HAT DEN ARZT / GESCHAFFEEN UND / KŒNIGE EHEN IHN / SEINEM AMTSJUBILÆUM / GEWIDMET / VON DEN K PR: PENS / CHIRURGEN / DEN 27 IUL: / 1787
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 35.1 mm, 14.55 g, awers czyszczony

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 233

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  460 zł
4)  340 zł
5)  280 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  46 zł