Niemcy, medal na pamiątkę spotkania Fryderyka II z Józefem II, 1770

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:12:40
191367
Opis: Niemcy - Prusy - Fryderyk II 1740-1788, medal na pamiątkę spotkania Fryderyka II z Józefem II, 1770, Aw: Popiersie Józefa II w prawo, na odcięciu ramienia KRAFT F., IOSEPHVS II. - AVGVSTVS, Rw: Cesarz i król konno, w tle stojące wojska, w dolnej części sygnatura K.F., BORVSSORVM REX HOSPES CAESARIS, w odcinku IN CASTRIS MORAV• / AD NEOSTADIVM / CIϽIϽCCLXX, medal autorstwa Johanna Martina Kraffta
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 49.0 mm, 43.51 g
Literatura: Olding 687

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 341

1)  2 100 zł
2)  2 000 zł
3)  1 800 zł
4)  1 400 zł
5)  600 zł
6)  240 zł