Francja, Medal za poświęcenie, po 1867

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:11:00
191233
Opis: Francja - Napoleon III 1852-1870, Medal za poświęcenie, po 1867, Głowa Francji w lewo, REPUBLIQUE - FRANCAISE - ACTES DE - DEVOUEMENT, na tronie odwrotnej cztery herby rozdzielające napis SAUVETEURS - DE L'OISE - SOCIETE - COMPIEGNE / FONDEE PAR Z. RENDU - 25 JANVIER 1867m, na obrzeżu nabita punca i BRONZE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 30.0 mm, 12.62 g

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 264

1)  40 zł
2)  40 zł
3)  36 zł