Francja, Medal pamiątkowy za kampanię włoską 1859 (Médaille commémorative de la campagne d'Italie de 1859), po 1859

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:10:40
191237
Opis: Francja - Napoleon III 1852-1870, Medal pamiątkowy za kampanię włoską 1859 (Médaille commémorative de la campagne d'Italie de 1859), po 1859, Głowa Napoleona II w lewo, niżej sygnatura BARRE, NAPOLEON III - EMPEREUR, całość w wieńcu, na stronie odwrotnej MONTEBELLO / PALESTRO / TURBIGO / MAGENTA / MARIGNAN / SOLFERINO, w otoku CAMPAGNE D'ITALIE - 1859, całość w wieńcu, przy uszku nabita punca
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.6 mm, 14.80 g
Literatura: Barac 252a

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 310

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  36 zł