Francja, medal pamiątkowy François de Malherbe, 1815

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:10:00
191366
Opis: Francja - Ludwik XVIII 1815-1824, medal pamiątkowy François de Malherbe, 1815, Aw: Popiersie w lewo, na odcięciu ramienia E.GATTEAUX., niżej LA VILLE DE CAEN / 1815, A MALHERBE - NÉ À CAEN EN 1555., Rw: W wieńcu lira, pod którą ENFIN / MAHLERBE / VINT
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 40.9 mm, 35.60 g, patyna, nagwintowany otwór na obrzeżu

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 108

1)  46 zł