Włochy, medalik religijny z uszkiem, XVIII w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:07:00
191227
Opis: Włochy, medalik religijny z uszkiem, XVIII w., Maryja Loretańska, S•MARIA - LAVRETAN, na stronie odwrotnej widok bazyliki w Loreto, PROSPETO•BASIL•-LAVR•
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 32.2 mm, 10.64 g, zacięcie przy krawędzi

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 391

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  26 zł