Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1987

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:01:40
207071
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1987, Filadelfia, typ Walking Liberty
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 31.1 g = 1 uncja czystego srebra, miejscowa patyna, pięknie zachowany

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 134

1)  100 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  70 zł
6)  60 zł