Śląsk, talar, 1753

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Śląsk, talar, 1753

Śląsk, talar, 1753

Cena wylicytowana: 3 600 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 21:39:20
191673
Opis: Śląsk - księstwo nyskie biskupów wrocławskich - Filip Gotthard książę Schaffgotsch 1747-1795, talar, 1753, Nysa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ślad po usuniętej zawieszce
Literatura: Dav. 2053, F.u.S. 2779

Cena końcowa: 3 600 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 308

1)  3 600 zł
2)  3 500 zł
3)  2 900 zł
4)  2 500 zł
5)  2 400 zł
6)  1 800 zł
7)  1 550 zł