Śląsk, 3 krajcary, 1675 CB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Śląsk, 3 krajcary, 1675 CB

Śląsk, 3 krajcary, 1675 CB

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 21:37:40
191057
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy Wilhelm 1672-1675, 3 krajcary, 1675 CB, Brzeg, końcówka SIL na awersie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: zacięcie na obrzeżu, złotawa patyna, rzadkie
Literatura: F.u.S. 1971, E.-M. 266 (R2) - ale małe "m" w WILHELM

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 247

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  350 zł
4)  320 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  240 zł
8)  230 zł
9)  230 zł
10)  200 zł
11)  170 zł
12)  155 zł
13)  150 zł