Śląsk, 1 krajcar, 1665

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Śląsk, 1 krajcar, 1665

Śląsk, 1 krajcar, 1665

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 21:36:40
191054
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Krystian Wołowski 1639-1673, 1 krajcar, 1665, Brzeg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedziana patyna
Literatura: F.u.S. 1919

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 239

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  60 zł
4)  46 zł
5)  42 zł
6)  38 zł