Śląsk, krajcar, 1653

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Śląsk, krajcar, 1653

Śląsk, krajcar, 1653

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 21:32:00
191039
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy III Brzeski, Ludwik IV Legnicki i Krystian Wołowsko-Oławski 1639-1663, krajcar, 1653, Brzeg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: F.u.S 1723, Grandowski 53.K.28.01 (R6)

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 357

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  320 zł
4)  320 zł
5)  250 zł
6)  200 zł
7)  180 zł
8)  170 zł
9)  110 zł
10)  100 zł
11)  90 zł
12)  80 zł
13)  70 zł