Śląsk, 24 krajcary, 1621

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Śląsk, 24 krajcary, 1621

Śląsk, 24 krajcary, 1621

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 21:29:20
189244
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy Rudolf Legnicki 1602-1653, 24 krajcary, 1621, Legnica
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: E.-M. III.56 (R2) (odm. - inna interpunkcja), Kop. 5252

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 448

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  180 zł
7)  170 zł
8)  165 zł
9)  155 zł
10)  115 zł
11)  105 zł
12)  100 zł
13)  95 zł
14)  90 zł