Polska, 1 złoty, 1822 IB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, 1 złoty, 1822 IB

Polska, 1 złoty, 1822 IB

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 21:13:40
191255
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1801-1825, 1 złoty, 1822 IB, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 844, Plage 66, Berezowski 1.50 zł

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 364

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  260 zł
4)  190 zł
5)  180 zł
6)  175 zł
7)  155 zł
8)  90 zł