Polska, 5 złotych, 1829

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, 5 złotych, 1829

Polska, 5 złotych, 1829

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 21:12:20
191328
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1829, Warszawa, inicjały FH pod Orłem (mincerz Fryderyk Hunger)
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 985, H-Cz. 3634, Plage 37, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 264

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  165 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  105 zł
7)  95 zł
8)  90 zł