Polska, grosz, 1776 EB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, grosz, 1776 EB

Polska, grosz, 1776 EB

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 21:10:00
191319
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1776 EB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 112, Plage-miedź 144, Parchimowicz 5.l1

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 178

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł
4)  30 zł