Polska, szeląg miedziany (boratynka), 1661 TLB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 21:07:20
190781
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety litewskie, szeląg miedziany (boratynka), 1661 TLB, Ujazdów, herb Ślepowron pod Pogonią
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: Kop. 3590, Wolski LU61

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 219

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  30 zł