Polska, ort, 1612

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, ort, 1612

Polska, ort, 1612

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 21:04:40
191334
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1612, Gdańsk, Aw: Popiersie króla w szerokiej kryzie w prawo, wokoło napis; Rw: Herb miasta Gdańska podtrzymywany przez dwa lwy, u góry wariant z kropką nad łapą niedźwiedzia, interpunkcja w formie kropek (brak interpunkcji pomiędzy D L), w otoku napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki rocznik
Literatura: Shatalin GD12-7 (R2), CNG 155.II.a, Kop. 7485 (R2), Kop. Z.III.W. 1469 (R2)

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 554

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  840 zł
4)  720 zł
5)  580 zł
6)  520 zł
7)  500 zł
8)  480 zł
9)  460 zł
10)  440 zł
11)  400 zł
12)  400 zł
13)  360 zł
14)  340 zł
15)  330 zł
16)  310 zł
17)  300 zł