Polska, denar, 1608

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, denar, 1608

Polska, denar, 1608

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 21:04:20
191066
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Poznań, denar, 1608, Poznań
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki rocznik
Literatura: Kop. 7959 (R6), Kopicki (ZIIIW) 1649 (R6), Tyszkiewicz 7 mk

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 133

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  90 zł