Polska, denar, 1603

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, denar, 1603

Polska, denar, 1603

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 21:03:20
191063
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Poznań, denar, 1603, Poznań, głowa Orła w prawo, skrócona data 0-3, klucze z sercami
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 7954 (R4), Kopicki (ZIIIW) 1643 (R5), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 125

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  85 zł
6)  80 zł