Polska, trojak, 1595

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:59:00
191069
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa, korona z lilią bez obwódki, data na awersie, na rewersie końcówka POLONIA, krzyżyki przy ruszcie i herbie Lewart
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger W.95.6.c

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 312

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  90 zł
7)  75 zł