Polska, trojak, 1598

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:57:00
191072
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Olkusz, głowa króla z krótką brodą i koroną z wysokim rondem, wariant z napisem POLO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Iger O.98.1.b

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 319

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł