Polska, brakteat, po 1257

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, brakteat, po 1257

Polska, brakteat, po 1257

Cena wylicytowana: 4 100 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:53:40
189537
Opis: Polska - Wielkopolska - Bolesław Pobożny 1239-1279, brakteat, po 1257, Poznań?, Na murze bramnym z dwiema wieżami popiersie władcy w prawo, w prawej ręce trzyma proporzec, na murze BOL
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.5 mm, 0.15 g, patyna, pęknięcia, rzadki
Literatura: Str. 188c, Kop. 195 (R5), Paszk. Wlkp. s.123, Frynas P.GrP.5.2 (R)

Cena końcowa: 4 100 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 336

1)  4 100 zł
2)  4 000 zł
3)  1 800 zł